Contact us | Liftizer

We will never leave you alone with your cargo.

We’ll arrange a loader crane
anywhere in Europe.

Contact us

Do you have any questions? Our employees will be happy to answer them!

Sylwia Podkowska

Proxy

s.podkowska@liftizer.pl

Piotr Jabłoński

Sales Department

p.jablonski@liftizer.pl +48 508 614 495

Konrad Lewiński

Forwarding Department

k.lewinski@liftizer.pl +48 451 059 873

Grzegorz Hajduk

Forwarding Department

g.hajduk@liftizer.pl +48 530 980 772

Aleksandra Walczak

Forwarding Department

a.walczak@liftizer.pl +48 507 096 214

Our office in Kraków

 

 

Liftizer Sp. z o.o.

ul. Ujastek 7,

31-752 Kraków

Send us a message

office@liftizer.pl

Call us:

+48 508 614 495

Contact form

  01

  Loader crane truck

  A loader crane can be mounted on various types of trucks. A specially designed crane facilitates loading and unloading of goods and is a self-propelled heavy-duty device. This type of solution allows for a significant reduction in handling time, which is of great importance in the case of the optimal management of the supply chain.

  Lifting capacity: ip to 16t

  Max outreach: 3m – 17m

  Trailer length:  3,6m – 9,5m

  Load capacity: 1,9t – 14t

  Check offer

  Loader crane trailer truck

  The extended option is a truck with a trailer and a loader crane — it greatly increases the efficiency of the entire transport process.

  Lifting capacity: up to 30t

  Max outreach: up to 29m

  Trailer length: 12m – 13,6m

  Load capacity: 1,5t – 14t

  Check offer

  Cranes

  We have a diverse machine park, which allows us to easily meet the needs of our clients — both individuals and enterprises. We provide crane services with mobile cranes with a lifting capacity of up to 120 tons. Perfectly trained operators ensure safety and professionalism in handling your orders.

  Lifting capacity: up to 120t

  Max outreach: up to 77m

  Check offer

  Aerial work platforms

  Where work at height is required, aerial work platforms are a perfect solution — we offer platforms with a working range of up to 31 m. They perfectly fulfil their task in various types of assembly and disassembly works, as well as during fixing advertising materials.

  Operating height: do 31m

  Load capacity: do 9,3t

  Check offer

  Types of offered slings

  1. Rope slings

  2. Chain slings

  3. For carrying pipes and rods

  4. Pallet fork holder

  5. Holder for carrying sheet metal

  6. Holder for transporting rails

  Check offer

  Transport luksusowych łodzi i samochodów

  Zapraszamy Cię do świata profesjonalnego transportu samochodów oraz luksusowych łodzi, gdzie dbałość o najmniejsze detale i zachowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa są kluczowymi wartościami. W Liftizer specjalizujemy się w kompleksowej organizacji przewozów samochodów osobowych, dostawczych, busów, maszyn rolniczych, quadów, przyczep kempingowych i wielu innych pojazdów. Jednym słowem ‒ przewieziemy dla Ciebie wszystko, co ma koła (i nie tylko)! Co więcej, często jeszcze tego samego dnia, w którym dostaniemy zlecenie.

  Check offer

  Transport ponadgabarytowy

  Współczesna gospodarka doświadcza dynamicznego rozwoju, a wraz z nią rośnie zapotrzebowanie na usługi transportowe ładunków o nietypowej masie i rozmiarach. W odpowiedzi na te wymagania, w firmie Liftizer przygotowaliśmy specjalną ofertę usług transportu ponadgabarytowego. Zapoznaj się z nią i sprawdź, jak możemy pomóc Ci w przewozie rozmaitych towarów!

  Transport ponadnormatywny ‒ co to jest?

  Przepisy określają transport ponadgabarytowy jako przewóz rzeczy, które przekraczają dopuszczalne normy (ze względu na swoja masę i wielkość), dlatego określamy je mianem wielkogabarytowych. Jakie zatem wymiary mają ładunki w transporcie ponadgabarytowym, inaczej nienormatywnym czy ponadnormatywnym? Są to sytuacje, w których, według prawa o ruchu drogowym, pojazdy z ładunkami przekraczają 16,5 m długości, 2,5 m szerokości, 4 m wysokości, a ich masa całkowita (łącznie z kierowcą i paliwem) jest większa niż 42 tony.

  W Polsce na transport ponadgabarytowy trzeba mieć odpowiednie zezwolenie, które jest wydawane w zależności od kategorii transportu ponadgabarytowego. Te z kolei określają konkretne parametry związane z wymiarami czy rodzajem pojazdu. 

  Czy wiesz, jaki był największy transport ponadgabarytowy w Polsce?

  Jak dotąd największe gabaryty przetransportowano w maju 2023 roku. Elementem wymagającym przewozu była sięgająca ponad 94 metry kolumna petrochemiczna Wash Tower należąca do budowanego wówczas kompleksu spółki PKN Orlen. Do jej przewozu użyto 72-osiowego zestawu SPMT, którego długość przekraczała wysokość 10-piętrowego bloku mieszkalnego!

  Check offer

  Transport drogowy krajowy i międzynarodowy

  W firmie transportowej Liftizer od ponad 20 lat bezpiecznie i sprawnie realizujemy transporty rozmaitych towarów na trasach polskich, jak i międzynarodowych. Przewieziemy dla Ciebie niemal każdy ładunek w dopasowanym do niego pojeździe. Nasz personel kompleksowo zajmie się Twoim transportem: od zaplanowania drogi, po załatwienie formalności w urzędach. Jaka zatem jest Twoja rola? Daj znać, że masz dla nas zlecenie!

  Co to jest tak właściwie transport drogowy?

  To ten rodzaj transportu, w którym po drogach lądowych przemieszcza się różne typy ładunków lub ludzi. Firma spedycyjno-transportowa Liftizer jest przewoźnikiem świadczącym m.in. usługi transportu rzeczy na obszarze krajowym i międzynarodowym. Transport drogowy w Polsce to najważniejsza gałąź transportu w ogóle i ‒ co więcej ‒ jedna z trzech branż w gospodarce, które mają najwyższy udział w PKB. 

  Check offer

  Transport drogowy krajowy i międzynarodowy

  Check offer

  We have been organizing trouble-free domestic and international transport for 20 years

  Liftizer in numbers

  We operate throughout Europe

  Liftizer Sp. z o.o.

  ul. Ujastek 7

  31-752 Kraków

  KRS: 0000949872
  NIP: PL6783195424, REGON: 521098205

   

  Share capital: PLN 100,000. District Court for Kraków-Śródmieście in Kraków, 12th Commercial Division of the National Court Register

  Write to us

  office@liftizer.pl

  Call us

  Phone (+48) 508 614 495