Transport luksusowych łodzi i samochodów | Liftizer

Towary eksluzywne

Transport luksusowych łodzi i samochodów

Are you interested in an customized offer?
Contact us, we will prepare an offer for you.

Return to offer

Transport luksusowych łodzi i samochodów

Zapraszamy Cię do świata profesjonalnego transportu samochodów oraz luksusowych łodzi, gdzie dbałość o najmniejsze detale i zachowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa są kluczowymi wartościami. W Liftizer specjalizujemy się w kompleksowej organizacji przewozów samochodów osobowych, dostawczych, busów, maszyn rolniczych, quadów, przyczep kempingowych i wielu innych pojazdów. Jednym słowem ‒ przewieziemy dla Ciebie wszystko, co ma koła (i nie tylko)! Co więcej, często jeszcze tego samego dnia, w którym dostaniemy zlecenie.

Import, a może eksport samochodów?

Nieważne, czy potrzebujesz transportu nowych samochodów z zagranicy, czy transportu aut pod plandeką lub na lawecie ‒ w naszej firmie znajdziesz specjalistów, którzy zajmą się każdym z tych procesów od A do Z. Transport międzynarodowy samochodów osobowych oraz innych pojazdów kołowych z nami jest czystą przyjemnością. Co ważne, dzięki rozbudowanej flocie i nowoczesnemu sprzętowi jesteśmy w stanie przewieźć dla Ciebie praktycznie wszystko z branży motoryzacyjnej. Mamy do dyspozycji lawety na jeden samochód, ale i transportery typu lora przeznaczone do przewozu 8‒9 aut na raz. Jeździmy wszędzie ‒ zrealizujemy dla Ciebie transport w obrębie całej Europy.

 

W przewozie międzynarodowym jest jeszcze istotne to, by wszystko odbywało się zgodnie z prawem i obowiązującymi przepisami. Z naszej strony gwarantujemy Ci zgodność realizacji ze zleceniem. Oprócz tego możesz na nas też liczyć w kwestii dopełnienia wszelkich formalności: odprawa celna, ubezpieczenia i inne niezbędne dokumenty ‒ to zostawiasz na naszej głowie.

transport samochodów za granicę
transport łodzi luksusowych i jachtów

Transport łodzi i jachtów

Masz do przewiezienia jacht żaglowy lub łódź motorową? Zgłoś się do naszej ekipy wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą dobrać optymalny środek transportu, wybiorą najlepsze trasy i dopilnują wszelkich formalności, aby przewóz odbył się bezpiecznie i zgodnie z przepisami. Z naszej strony zapewniamy Ci terminowość, niezawodność oraz odpowiednie zabezpieczenie przewożonych ładunków, m.in. specjalistyczne mocowania jachtów do naczep. Warto wspomnieć, że transport jachtów, łodzi motorowych, samochodów i maszyn rolniczych w firmie Liftizer odbywa się przy wykorzystaniu specjalistycznych zestawów ciężarowych oraz przyczep i naczep niskopodwoziowych. Dodatkowo powierzone nam łodzie i jachty obejmujemy stosownym ubezpieczeniem. Współpraca z firmą Liftizer to także gwarancja konkurencyjnej ceny na rynku za organizację transportu jachtów i łodzi.

Transport z firmą Liftizer

Co nas wyróżnia i czego możesz się spodziewać po współpracy z firmą Liftizer?

 • Doświadczenie w branży. Znamy rynek motoryzacyjny na wylot. Od ponad 20 lat pomagamy klientom indywidualnym, ale też małym i dużym przedsiębiorcom w eksporcie i imporcie aut na zamówienie, transporcie nowych aut oraz używanych.
 • Licencja przewoźnika. Liftizer jest licencjonowanym przewoźnikiem, który stawia na kompleksową obsługę klienta na jak najwyższym poziomie.
 • Sprawdzeni kierowcy. Współpracujemy z kierowcami, którzy przejechali już tysiące kilometrów zarówno w transporcie krajowym, jak i zagranicznym.
 • Szeroki wybór środków transportu. Dzięki rozbudowanej flocie, w której znajdują się lawety i lohry różnej wielkości, jesteśmy w stanie przewozić samochody, łodzie, jachty, maszyny rolnicze i wiele, wiele więcej.
 • Łatwy kontakt. Chcesz zlecić transport auta lub łodzi? Z pewnością zauważysz, jak bezproblemowo dogadasz się z przedstawicielami z firmy Liftizer. Nasz personel z pasją odpowie na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Co więcej, będziemy Cię na bieżąco informować o postępach transportu na każdym jego etapie.
 • Bezpieczeństwo. Zlecenie transportu samochodów czy przewozu łodzi i jachtów na przyczepie wiąże się z przestrzeganiem konkretnych przepisów, o których zawsze pamiętamy. Porządek w dokumentach to jedna strona medalu. Drugą stanowi odpowiednie zabezpieczenie przewożonego ładunku. W Liftizer dbamy o obie te kwestie.
 • Wsparcie techniczne. Oprócz najwyższej jakości usług spedycyjnych w transporcie samochodów czy łodzi oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne na każdym etapie przewozu jachtów.

„Zlecę transport samochodu” ‒ czekamy na taką wiadomość od Ciebie! Możesz też śmiało wykorzystać formularz kontaktowy do zadawania nam pytań, które Cię nurtują w kwestii organizacji zarówno transportu samochodów, jak i łodzi czy jachtów. Kto wie, może już niebawem dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów? Zapraszamy!

transport samochodów

  Request an offer: ""

  Your transport remains under our care until the very end, no matter what happens along the way. In case of any issues, we arrange a replacement car and quickly respond to any obstacles. Of course, we keep you informed every step of the way.

  Are you interested in an customized offer?
  Contact us, we will prepare an offer for you.

  We have been organizing trouble-free domestic and international transport for 20 years

  Liftizer in numbers

  We operate throughout Europe

  Liftizer Sp. z o.o.

  ul. Ujastek 7

  31-752 Kraków

  KRS: 0000949872
  NIP: PL6783195424, REGON: 521098205

   

  Share capital: PLN 100,000. District Court for Kraków-Śródmieście in Kraków, 12th Commercial Division of the National Court Register

  Write to us

  office@liftizer.pl

  Call us

  Phone (+48) 508 614 495