Transport luksusowych łodzi i samochodów | Liftizer

Towary eksluzywne

Transport luksusowych łodzi i samochodów

Chciałbyś otrzymać ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Powrót do oferty

Transport luksusowych łodzi i samochodów

Zapraszamy Cię do świata profesjonalnego transportu samochodów oraz luksusowych łodzi, gdzie dbałość o najmniejsze detale i zachowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa są kluczowymi wartościami. W Liftizer specjalizujemy się w kompleksowej organizacji przewozów samochodów osobowych, dostawczych, busów, maszyn rolniczych, quadów, przyczep kempingowych i wielu innych pojazdów. Jednym słowem ‒ przewieziemy dla Ciebie wszystko, co ma koła (i nie tylko)! Co więcej, często jeszcze tego samego dnia, w którym dostaniemy zlecenie.

Import, a może eksport samochodów?

Nieważne, czy potrzebujesz transportu nowych samochodów z zagranicy, czy transportu aut pod plandeką lub na lawecie ‒ w naszej firmie znajdziesz specjalistów, którzy zajmą się każdym z tych procesów od A do Z. Transport międzynarodowy samochodów osobowych oraz innych pojazdów kołowych z nami jest czystą przyjemnością. Co ważne, dzięki rozbudowanej flocie i nowoczesnemu sprzętowi jesteśmy w stanie przewieźć dla Ciebie praktycznie wszystko z branży motoryzacyjnej. Mamy do dyspozycji lawety na jeden samochód, ale i transportery typu lora przeznaczone do przewozu 8‒9 aut na raz. Jeździmy wszędzie ‒ zrealizujemy dla Ciebie transport w obrębie całej Europy.

 

W przewozie międzynarodowym jest jeszcze istotne to, by wszystko odbywało się zgodnie z prawem i obowiązującymi przepisami. Z naszej strony gwarantujemy Ci zgodność realizacji ze zleceniem. Oprócz tego możesz na nas też liczyć w kwestii dopełnienia wszelkich formalności: odprawa celna, ubezpieczenia i inne niezbędne dokumenty ‒ to zostawiasz na naszej głowie.

transport samochodów za granicę
transport łodzi luksusowych i jachtów

Transport łodzi i jachtów

Masz do przewiezienia jacht żaglowy lub łódź motorową? Zgłoś się do naszej ekipy wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą dobrać optymalny środek transportu, wybiorą najlepsze trasy i dopilnują wszelkich formalności, aby przewóz odbył się bezpiecznie i zgodnie z przepisami. Z naszej strony zapewniamy Ci terminowość, niezawodność oraz odpowiednie zabezpieczenie przewożonych ładunków, m.in. specjalistyczne mocowania jachtów do naczep. Warto wspomnieć, że transport jachtów, łodzi motorowych, samochodów i maszyn rolniczych w firmie Liftizer odbywa się przy wykorzystaniu specjalistycznych zestawów ciężarowych oraz przyczep i naczep niskopodwoziowych. Dodatkowo powierzone nam łodzie i jachty obejmujemy stosownym ubezpieczeniem. Współpraca z firmą Liftizer to także gwarancja konkurencyjnej ceny na rynku za organizację transportu jachtów i łodzi.

Transport z firmą Liftizer

Co nas wyróżnia i czego możesz się spodziewać po współpracy z firmą Liftizer?

 • Doświadczenie w branży. Znamy rynek motoryzacyjny na wylot. Od ponad 20 lat pomagamy klientom indywidualnym, ale też małym i dużym przedsiębiorcom w eksporcie i imporcie aut na zamówienie, transporcie nowych aut oraz używanych.
 • Licencja przewoźnika. Liftizer jest licencjonowanym przewoźnikiem, który stawia na kompleksową obsługę klienta na jak najwyższym poziomie.
 • Sprawdzeni kierowcy. Współpracujemy z kierowcami, którzy przejechali już tysiące kilometrów zarówno w transporcie krajowym, jak i zagranicznym.
 • Szeroki wybór środków transportu. Dzięki rozbudowanej flocie, w której znajdują się lawety i lohry różnej wielkości, jesteśmy w stanie przewozić samochody, łodzie, jachty, maszyny rolnicze i wiele, wiele więcej.
 • Łatwy kontakt. Chcesz zlecić transport auta lub łodzi? Z pewnością zauważysz, jak bezproblemowo dogadasz się z przedstawicielami z firmy Liftizer. Nasz personel z pasją odpowie na każde, nawet najtrudniejsze pytanie. Co więcej, będziemy Cię na bieżąco informować o postępach transportu na każdym jego etapie.
 • Bezpieczeństwo. Zlecenie transportu samochodów czy przewozu łodzi i jachtów na przyczepie wiąże się z przestrzeganiem konkretnych przepisów, o których zawsze pamiętamy. Porządek w dokumentach to jedna strona medalu. Drugą stanowi odpowiednie zabezpieczenie przewożonego ładunku. W Liftizer dbamy o obie te kwestie.
 • Wsparcie techniczne. Oprócz najwyższej jakości usług spedycyjnych w transporcie samochodów czy łodzi oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne na każdym etapie przewozu jachtów.

„Zlecę transport samochodu” ‒ czekamy na taką wiadomość od Ciebie! Możesz też śmiało wykorzystać formularz kontaktowy do zadawania nam pytań, które Cię nurtują w kwestii organizacji zarówno transportu samochodów, jak i łodzi czy jachtów. Kto wie, może już niebawem dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów? Zapraszamy!

transport samochodów

  Zapytaj o ofertę: ""

  Twój transport pozostaje pod naszą opieką do samego końca, niezależnie od tego, co wydarzy się po drodze. W razie problemów organizujemy samochód zastępczy i szybko reagujemy na ewentualne przeszkody. Oczywiście na bieżąco informujemy Cię o wszystkim.

  Chciałbyś otrzymać ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb?
  Skontaktuj się z nami, przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

  Od 20 lat organizujemy bezproblemowy transport krajowy i międzynarodowy

  Liftizer w liczbach

  Działamy na terenie całej Polski

  Liftizer Sp. z o.o.

  ul. Ujastek 7

  31-752 Kraków

  KRS: 0000949872
  NIP: PL6783195424, REGON: 521098205

   

  Kapitał zakładowy: 100 000 zł. Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

  Napisz do nas

  office@liftizer.pl

  Zadzwoń do nas

  Telefon (+48) 508 614 495