Dźwigi - profesjonalne usługi żurawiem samojezdnym | Liftizer

Dźwigi

rozwiązania na wysokim poziomie

Chciałbyś otrzymać ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Powrót do oferty

Dźwigi

Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest przenoszenie lub podnoszenie na określoną wysokość ciężkich przedmiotów, do akcji wkraczają dźwigi hydrauliczne. To maszyny, które można spotkać na każdym placu budowy, ale ich zastosowanie jest o wiele większe. Coraz więcej branż docenia funkcjonalność tych urządzeń i wykorzystuje je w celu usprawnienia prac.

Firma transportowa Liftizer świadczy usługi dźwigowe żurawiami samojezdnymi (samochodowymi) o udźwigu do 120 ton. Posiadamy zróżnicowany park maszynowy, dzięki czemu możemy skutecznie odpowiadać na zapotrzebowanie naszych klientów.

Dźwigi samojezdne – na budowie i nie tylko

Zastosowanie żurawi samojezdnych jest bardzo szerokie. Najczęściej spotykamy je na placach budowy, gdzie wykorzystywane są do podnoszenia i transportowania ciężkich materiałów budowlanych czy elementów konstrukcyjnych. Ze względu na swoją wytrzymałość można przenosić nimi nawet wielotonowe ładunki. Wynajmem dźwigu na budowę interesują się zatem deweloperzy nadzorujący powstawanie osiedli wielorodzinnych, ale też budowniczy fabryk, magazynów i innych obiektów użyteczności publicznej. Z kolei klienci indywidualni mogą potrzebować żurawia samojezdnego na przykład do prac remontowych na działce.

 

 

Dźwigi samochodowe – montaż i demontaż

Usługi dźwigiem to nie tylko prace remontowo-budowlane, ale także demontaż wszelkiego rodzaju konstrukcji budowlanych i przemysłowych. Tego typu maszyna, dzięki swojemu ruchomemu ramieniu, sprawdza się w przypadku miejsc trudno dostępnych. Wystarczy odpowiednio dobrać sprzęt do specyfiki zadania i zaufać doświadczeniu operatora, by nawet najbardziej skomplikowane zlecenie powiodło się.

Za obsługę dźwigów samojezdnych odpowiadają u nas wykwalifikowani operatorzy, których wieloletni staż zaowocował szczególnym „wyczuciem” w obsłudze maszyn. W ten sposób gwarantujemy bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm świadczonych usług.

Transport dźwigiem samochodowym

Podstawowym zastosowaniem dźwigów hydraulicznych jest transport na niewielkich wysokościach towarów o dużej wadze. To jednak nie wszystko! Dzięki nim możemy również realizować transport wielu komponentów wykorzystywanych na placach budowy, bezpieczny załadunek oraz rozładunek towarów, czy choćby dostęp do miejsc szczególnie skomplikowanych ze względu na swoją wysokość.

Inne zadania, do których przydaje się żuraw samochodowy:

 • wycinka drzew (załadunek i rozładunek pni),
 • montaż i demontaż reklam i billboardów,
 • transport kontenerów, np. w przemyśle morskim,
 • budowa altan, basenów, itp.

 

Windy hydrauliczne osobowe

Osobnym elementem oferty są windy osobowe hydrauliczne do transportu osób wewnątrz budynków. Tym, co wyróżnia tego typu urządzenia jest lokalizacja napędu (poza szybem), przez co generuje się minimalny poziom hałasu w trakcie pracy. Prosta budowa, bezpieczeństwo użytkowników oraz niższe koszty zarówno zakupu, jak i eksploatacji osobowej windy hydraulicznej w porównaniu z windą elektryczną – to jej największe zalety, wpływające na rosnącą popularność.

Odpowiadając na zapytania naszych klientów, zawsze dopasowujemy dźwig do rodzaju zadania, jakie ma wykonać. Nieważne, czy prowadzisz działalność gospodarczą czy jesteś klientem indywidualnym – możesz skorzystać z naszej oferty wynajmu dźwigowego żurawia samojezdnego. Nasze maszyny to funkcjonalne, wielozadaniowe dźwigi o znakomitych parametrach technicznych. 

Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na ewentualne pytania i zaproponujemy najlepsze urządzenie do zadania, jakie przed nim stoi.

  Zapytaj o ofertę: ""

  Twój transport pozostaje pod naszą opieką do samego końca, niezależnie od tego, co wydarzy się po drodze. W razie problemów organizujemy samochód zastępczy i szybko reagujemy na ewentualne przeszkody. Oczywiście na bieżąco informujemy Cię o wszystkim.

  Chciałbyś otrzymać ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb?
  Skontaktuj się z nami, przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

  Od 20 lat organizujemy bezproblemowy transport krajowy i międzynarodowy

  Liftizer w liczbach

  Działamy na terenie całej Polski

  Liftizer Sp. z o.o.

  ul. Ujastek 7

  31-752 Kraków

  KRS: 0000949872
  NIP: PL6783195424, REGON: 521098205

   

  Kapitał zakładowy: 100 000 zł. Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

  Napisz do nas

  office@liftizer.pl

  Zadzwoń do nas

  Telefon (+48) 508 614 495