Samochód ciężarowy z przyczepą HDS | Liftizer

HDS z przyczepą

gdy potrzebujesz więcej

Chciałbyś otrzymać ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Powrót do oferty

Samochód ciężarowy z przyczepą HDS

Samochód ciężarowy z przyczepą i HDS to opcja rozszerzona, która dalece zwiększa efektywność całego procesu przewozowego. Wynajem tego zespołu pojazdów polecamy wtedy, kiedy do przewiezienia masz więcej niż zmieści się na samochód ciężarowy z HDS. Dołączenie przyczepy to większe możliwości transportowe, przy wykorzystaniu wciąż tylko jednego, choć nieco rozbudowanego, pojazdu. Sprawdź, do czego może przydać się przyczepa HDS.

Rodzaje pojazdów HDS

Żurawie przenośne HDS dzieli się ze względu na ich przeznaczenie lub też ze względu na miejsce montażu dźwigni. Zgodnie z tym pierwszym kryterium podziału wyróżniamy:

 

 • pojazdy HDS przeznaczone do użytku ogólnego,
 • pojazdy stosowane przy załadunku drewna (tzw. dźwigi leśne).

W tych pierwszych pojazdach żurawie montowane są na podwoziu samochodu, dzięki czemu możliwa jest praca wysięgnika w dwóch płaszczyznach: poziomej lub pionowej – w zależności od konkretnych potrzeb. Z kolei w pojazdach przeznaczonych do wycinki leśnej zamiast haków znajdują się specjalne chwytaki, dzięki którym możliwe jest podnoszenie i przenoszenie ciężkich pni drewna.

Ze względu na miejsce montażu dźwigni można wyróżnić:

 

 • hydrauliczne dźwigi samochodowe, w których żuraw montowany jest razem ze skrzynią załadunkową z tylu pojazdu;
 • pojazdy, w których żuraw znajduje się za kabiną kierowcy – najczęściej używane przez firmy transportowe;
 • pojazdy, gdzie żurawie podnośnikowe umieszczone są w środkowej części samochodu.

Ze względu na tak dużą różnorodność tego typu maszyn, a co za tym idzie – z uwagi na mnogość zasięgów, udźwigów oraz konstrukcji, pojazdy HDS wykorzystywane są na szeroką skalę w wielu najróżniejszych sektorach gospodarki.

 

przyczepa hds

Przyczepy HDS – zastosowanie

Przyczepa HDS to element dodatkowy, służący jako przestrzeń do załadunku i transportu towarów. W jakich branżach może się przydać?

 

 • leśnictwo – do przewożenia drewna z lasu do tartaku;
 • budownictwo – do transportu ciężkich materiałów budowlanych, takich jak pustaki, dachówki czy stal zbrojeniowa ze składu budowlanego na miejsce wznoszenia budynku;
 • przemysł – w rozmaitych jego gałęziach; od portów morskich, z których drogą lądową transportowane są kontenery i palety, aż po prace montażowe w fabrykach.

HDS z przyczepą – dlaczego warto współpracować właśnie z nami?

Za każdym razem HDS na przyczepie to jednocześnie wsparcie przy załadunku, przewożeniu i rozładunku towaru. I to praktycznie niezależnie od jego gabarytu, bo w Liftizer dopasujemy pojazd do specyfiki Twojego zamówienia. Inwestujemy w nowoczesne pojazdy, wyposażone we wszelkie udogodnienia wpływające na komfort naszych pracowników, co bezpośrednio przekłada się na jakość świadczonych usług.

Cenę wynajmu samochodu ciężarowego HDS z przyczepą ustalamy zawsze indywidualnie, bo uzależniona jest od kilku czynników, między innymi rodzaju pojazdu, który wybieramy jako najbardziej adekwatny do realizacji zlecenia oraz długości trasy, jaką ma do pokonania.

Mamy doświadczenie, a przy tym politykę firmy, na pierwszym miejscu stawiającą troskę o bezpieczną relokację towarów naszych klientów. Transport z wykorzystaniem przyczepy HDS możemy zorganizować o każdej porze dnia i nocy, na terenie całego kraju.

Staramy się jak najszybciej (w mniej niż godzinę) odpowiadać na zapytania naszych klientów. Wypełnij formularz kontaktowy i opowiedz nam o swoich potrzebach, a w krótkim czasie zorganizujemy dla Ciebie usługę transportową.

Załadunek i rozładunek towarów z wykorzystaniem ramienia HDS

  Zapytaj o ofertę: ""

  Twój transport pozostaje pod naszą opieką do samego końca, niezależnie od tego, co wydarzy się po drodze. W razie problemów organizujemy samochód zastępczy i szybko reagujemy na ewentualne przeszkody. Oczywiście na bieżąco informujemy Cię o wszystkim.

  Chciałbyś otrzymać ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb?
  Skontaktuj się z nami, przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

  Od 20 lat organizujemy bezproblemowy transport krajowy i międzynarodowy

  Liftizer w liczbach

  Działamy na terenie całej Polski

  Liftizer Sp. z o.o.

  ul. Ujastek 7

  31-752 Kraków

  KRS: 0000949872
  NIP: PL6783195424, REGON: 521098205

   

  Kapitał zakładowy: 100 000 zł. Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

  Napisz do nas

  office@liftizer.pl

  Zadzwoń do nas

  Telefon (+48) 508 614 495