Wynajem podnośnika koszowego | Liftizer

Podnośniki koszowe

sprzęt do zadań specjalnych

Chciałbyś otrzymać ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Powrót do oferty

Podnośniki koszowe – sprzęt do zadań specjalnych

Wszędzie tam, gdzie chcemy bezpiecznie wykonać prace na wysokości, swoje zastosowanie znajdują podnośniki koszowe - nowoczesne, wygodne maszyny do zadań specjalnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zwyżek.

Budowa podnośnika (zwyżki)

Podnośniki koszowe to wspólna nazwa dla grupy maszyn składających się z podestu zamocowanego na końcu hydraulicznego ramienia urządzenia dźwignicowego. Nazwa maszyny wskazuje na element kosza, w którym operator w bezpieczny sposób może zostać wywindowany na określoną wysokość i wykonać swoje zadanie. Ruchome ramię umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, do których nie można podjechać bezpośrednio. Wystarczy jednak ustawić pojazd w pobliżu i wykorzystać ramię zwyżki, by pozornie niemożliwe do zrealizowania zadanie stało się wykonalne.

Podnośniki koszowe w ofercie Liftize

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców na urządzenia przeznaczone do pracy na wysokości rozszerzyliśmy naszą ofertę o zwyżki koszowe, zwane też dźwigami koszowymi. Oferujemy podnośniki koszowe (zwyżki) o zasięgu roboczym do 31 metrów. Nasze maszyny cechują się świetnymi parametrami technicznym, a ich obsługą zajmują się odpowiednio przeszkoleni i doświadczeni pracownicy.

 

Największe zalety wysięgników koszowych

 • uniwersalność – sprawdzają się w wielu branżach, służą do wielu zadań;
 • krótki czas przygotowania maszyny do pracy – w przeciwieństwie do rusztowań, które trzeba rozłożyć, a po wykonaniu zadania złożyć;
 • niezawodność – inwestujemy w doskonałej jakości sprzęt, dlatego nasze zwyżki z koszem zawsze są w gotowości do pracy;
 • precyzja – operowanie ramieniem zwyżki umożliwia dotarcie dokładnie w to miejsce, na którym nam zależy;
 • bezpieczeństwo – nasze zwyżki koszowe posiadają stosowne atesty, a ich operatorzy są doskonale przeszkoleni w zakresie bezpiecznej obsługi urządzeń. Obudowa kosza, w którym znajduje się człowiek, minimalizuje do zera ryzyko jego upadku z wysokości.

Zwyżka koszowa i jej zastosowanie

Pula miejsc, w których wykorzystuje się możliwości podnośników koszykowych, jest bardzo duża. Najczęściej sprzęt wynajmuje się w celu przeprowadzenia następujących robót:

 

 • windowanie pracowników budowlanych na wyższe piętra wznoszonych budynków,
 • malowanie i mycie elewacji,
 • mycie okien w biurowcach,
 • prace remontowe na dachach,
 • prace konserwatorskie na budynkach,
 • montaż i demontaż reklam i billboardów,
 • serwisowanie sygnalizacji świetlnej,
 • przycinanie gałęzi,
 • tworzenie artystycznych graffiti.

Oprócz tego podnośniki koszowe wykorzystywane są również w przemyśle obronnym, kosmicznym czy też w szeroko pojętej logistyce. Nie można sobie wyobrazić bardziej niezawodnego, wygodnego i bezpiecznego sprzętu do operacji przeprowadzanych na wysokości.

 

Wynajem podnośnika koszowego

Firma Liftizer prowadzi wypożyczalnię podnośników koszowych dla firm i klientów indywidualnych. Z pomocą naszych doświadczonych operatorów w bezpieczny sposób przeprowadzisz wszelkie prace, które zaplanowałeś. Prowadzisz firmę budowlaną, ale nie chcesz inwestować w zakup wysięgnika koszowego? Wynajem to najlepsza opcja dla Ciebie! Jesteś administratorem budynku wielorodzinnego, który wymaga remontu? Bezpieczeństwo Twoich pracowników zagwarantuje zwyżka koszowa. Chcesz przeprowadzić wycinkę gałęzi na działce lub w sadzie? Jesteśmy właściwym wyborem, by prace przebiegły sprawnie i bezpiecznie.

Nasza siedziba jest w Krakowie, ale po uzgodnieniu szczegółów możemy zaoferować wynajem podnośnika koszowego w dowolnym miejscu w Polsce. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza, telefonicznie lub mailowo.

  Zapytaj o ofertę: ""

  Twój transport pozostaje pod naszą opieką do samego końca, niezależnie od tego, co wydarzy się po drodze. W razie problemów organizujemy samochód zastępczy i szybko reagujemy na ewentualne przeszkody. Oczywiście na bieżąco informujemy Cię o wszystkim.

  Chciałbyś otrzymać ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb?
  Skontaktuj się z nami, przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

  Od 20 lat organizujemy bezproblemowy transport krajowy i międzynarodowy

  Liftizer w liczbach

  Działamy na terenie całej Polski

  Liftizer Sp. z o.o.

  ul. Ujastek 7

  31-752 Kraków

  KRS: 0000949872
  NIP: PL6783195424, REGON: 521098205

   

  Kapitał zakładowy: 100 000 zł. Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

  Napisz do nas

  office@liftizer.pl

  Zadzwoń do nas

  Telefon (+48) 508 614 495