Niezastąpiony samochód ciężarowy z HDS | Liftizer

HDS

jedno urządzenie, wiele możliwości

Chciałbyś otrzymać ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

Powrót do oferty

Samochód ciężarowy z HDS

Hydrauliczny dźwig samochodowy zainstalowany na platformie dowolnego samochodu ciężarowego - tym właśnie jest konstrukcja, której wynajem oferuje nasza firma. Dzięki zespoleniu ze sobą dwóch urządzeń: auta ciężarowego (dostawczego) oraz dźwigu nie trzeba organizować żadnych dodatkowych maszyn, aby załadować, przewieźć i rozładować towar. Budowa żurawia pozwala na wykorzystanie go do nawet wyjątkowo ciężkich materiałów.

Nośność od kilkuset kilogramów do nawet kilku ton to cecha charakterystyczna urządzenia HDS. Ręczny załadunek i rozładunek tego typu materiałów jest niemożliwy, a wykorzystanie klasycznych dźwigów nie wszędzie zdaje egzamin, dlatego transport HDS jest niezastąpiony przy wielu pracach wymagających przewiezienia, załadunku i rozładunku materiałów wielkogabarytowych.

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że dźwig, który stanowi integralny element samochodu ciężarowego, to wręcz rewolucja z branży transportowej. Samochód dostawczy z HDS to nie tylko możliwość przewiezienia towaru z punktu A do punktu B, ale także kompleksowa usługa polegająca na załadowaniu i rozładowaniu transportowanych materiałów bez konieczności wykorzystywania dodatkowego urządzenia. Nic więc dziwnego, że "transport z hadesem" to usługa coraz chętniej zamawiana przez przedstawicieli branż budowlanej czy przemysłowej.

Auto ciężarowe z HDS – dlaczego warto?

Bez względu na to, czy posiadasz firmę ze sprzętem budowlanym czy też planujesz duży załadunek na własne potrzeby (np. budowę domu jednorodzinnego), wynajem samochodu ciężarowego z HDS jest w wielu przypadkach najlepszym, jeśli nie jedynym rozwiązaniem. Siła ludzkich rąk oraz inne maszyny i pojazdy mają swoje ograniczenia, a dzięki tego typu rozwiązaniu istnieje dla nich doskonała alternatywa.

 

Do najważniejszych zalet wykorzystania samochodów dostawczych z HDS należą:

 • krótki czas oczekiwania na realizację zlecenia,
 • skrócenie czasu przeładunku,
 • niższe koszty transportu,
 • komfort i bezpieczeństwo.

Gdzie wykorzystuje się podnośniki HDS?

 • place budowy – zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i dużych obiektów mieszkalnych i przemysłowych;
 • składy budowlane – do ładowania zakupionych materiałów budowlanych, ich przewiezienia oraz rozładowania u klienta;
 • budowy i remonty dróg – m.in. do układania płyt drogowych, stawiania kontenerów budowlanych;
 • przemysł kolejowy i morski – do załadunku i rozładunku kontenerów;
 • wycinka lasu – do transportu pni drzew;
 • gospodarka komunalna – do wywozu odpadów wielkogabarytowych.

To oczywiście nie wszystkie zastosowania aut ciężarowych z HDS. Jeśli potrzebujesz dostawczego HDS, który uda się w trasę po Polsce albo małego HDS do prac na miejscu, skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty. Z pewnością znajdziemy urządzenie, które spełni Twoje oczekiwania i pomoże Ci w wykonaniu zadania.

 

Transport i wynajem HDS - zastosowania hydraulicznych dźwigów samochodowych

Dlaczego my?

Liftizer, jako jedyna firma spedycyjna w Polsce, oferuje wynajem ciężarówki z HDS do realizowania usług transportowych na terenie całego kraju. Wyróżnia nas krótki czas oczekiwania na organizację transportu, ponieważ dzięki licznej i zróżnicowanej flocie maszyn jesteśmy w stanie działać szybko i skutecznie. Pracujemy według modelu: samochód dopasowany do zlecenia, a nie odwrotnie. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny, niezależnie od wielkości zlecenia oraz trasy, jaką muszą pokonać nasi kierowcy i operatorzy.

Dołącz do grona osób, które skorzystały już z naszych usług! Zapraszamy!

  Zapytaj o ofertę: ""

  Twój transport pozostaje pod naszą opieką do samego końca, niezależnie od tego, co wydarzy się po drodze. W razie problemów organizujemy samochód zastępczy i szybko reagujemy na ewentualne przeszkody. Oczywiście na bieżąco informujemy Cię o wszystkim.

  Chciałbyś otrzymać ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb?
  Skontaktuj się z nami, przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!

  Od 20 lat organizujemy bezproblemowy transport krajowy i międzynarodowy

  Liftizer w liczbach

  Działamy na terenie całej Polski

  Liftizer Sp. z o.o.

  ul. Ujastek 7

  31-752 Kraków

  KRS: 0000949872
  NIP: PL6783195424, REGON: 521098205

   

  Kapitał zakładowy: 100 000 zł. Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

  Napisz do nas

  office@liftizer.pl

  Zadzwoń do nas

  Telefon (+48) 508 614 495